Predstavenie spoločnosti

Spoločnosť Marimex SK spol. s r.o. patrí medzi dodávateľov tovaru a služieb v oblasti bazénovej a relaxačnej techniky. Sme špecializovaným predajcom už viac ako 20 rokov. Medzi základný sortiment spoločnosti patria bazény a bazénové príslušenstvo, infrasauny a trampolíny. Ďalej ponúkame aj vírivky, detské hracie zostavy na záhradu, nafukovací a záhradný nábytok.

V oblasti nadzemných bazénov (tzv. Quick Up Pools) sme jedným z najväčších dodávateľov v rámci Slovenskej republiky. Tento sortiment nás stavia medzi lídrov na trhu. Určujeme trendy a inovácie v oblasti bazénov, príslušenstva, bazénovej chémie a relaxačných technológií.

Sídlo spoločnosti, showroom & predajňa sa nachádzajú v hlavnom meste Slovenska v Bratislave. V našom areáli vystavujeme bazény, trampolíny a rôzne príslušenstvo k bazénom, či už filtrácie, solárne ohrevy, chlorinátory a UV lampy. V našom showroome s rozlohou 150 m2 nájdete vystavené aj infrasauny.

Našu spoločnosť charakterizuje neustály vývoj a zdokonaľovanie technológií pre maximálny komfort užívateľa. Našim cieľom je držať sa naďalej na trhu ako úspešný dodávateľ, mať neustále detailný prehľad o aktuálnych trendoch, prichádzať s inováciami a byť lídrom v oblastiach bazénovej a relaxačnej techniky všeobecne.

Marimex sídlo